Aktuális állásajánlatunk

Az AGRIA CAMINO KÉMÉNYSEPRŐ-IPARI KFT.

keresi leendő KÉMÉNYSEPRŐ munkatársait:

Amennyiben Ön:

Kéményseprő szakmunkás végzettséggel rendelkezik, vagy nyitott a szakma elsajátítására OKJ képzés keretein belül

JELENTKEZZEN KÉMÉNYSEPRŐ MUNKAKÖRRE

Feladat:

  • Kéményseprő-ipari tevékenység végzése „közületi” ügyfelek részére

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás iskolai végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Határozottság, magabiztosság, önálló munkavégzés
  • Pontos, precíz, szabálykövető és felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Műszaki területen szerzett tapasztalat vagy iskolai bizonyítvány (építőipari, épületgépészeti szakközépiskola vagy gázszerelői igazolvány)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér + kiemelkedő, teljesítményarányos jutalék)
  • Céges gépjármű, mobiltelefon (próbaidőt követően)
  • Főállású munkaviszony
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Biztos munkahely

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés helye: Eger, illetve Heves megye és az Észak-Kelet Magyarországi régió

Fényképes önéletrajzát az agriacamino[at]gmail[dot]com email címre várjuk, érdeklődni munkaidőben a 06/70-626-0866-os telefonszámon lehetséges.